simulatory_nahled

RaceGround – jenom závodní simulator ?

RaceGround

Dne 16.1 jsme se vydali otestovat závodní simulátory do závodního doupěte s názvem RaceGround na Pražských Dejvicích . Vouchery jsme ošéfovali na Slevomat.cz, poté se stačilo spojit mailem a zarezervovat si termín a čas – a pak se vydat bez starostí přímo na místo.

Adresa Praha 6 Dejvice, N.A. Někrasova 1 nás dovedla až přímo do RaceGround – kde na nás čekali 3 závodní kokpity osazené sportovními sedačkami, a třemi pedály – volantem který dodal naprosto realistický zážitek z jízdy. Je škoda, že sedačky nejsou uloženy na pohyblivých tlumičích které by zajišťovali simulaci rázů a vibrací vozu jako jsme měli možnost vyzkoušet na MOGUL DAY 2015 . Ačkoliv nejsme velcí příznivci okruhových speciálu „hra“ Assetto Corsa se nám velice líbila . Bylo na výběr celkem dost vozů různých specifikací od malého ABARTA po speciály od Lamborghini .RaceGround_1

Ve dvou kokpitech nechyběla ani robustní řadící kovová páka s H kulisou a ruční brzdou. Sekvenčně lze pak řadit „pádly“ pod volantem. Je potřeba vyzdvihnout skvělou atmosféru a prostředí v RaceGroundu, okamžitě na vás dýchne závodní duch. Jako další musí ocenit skvělou práci obsluhy, která se nám po celou dobu věnovala, ať už šlo o pohodlí nebo samotný úvod do „závodu“. Pokud zrovna nejste na závodním orkuhu SPA v Belgii můžete se odreagovat na XBOXu 360 .

Jak jsme již uvedli na začátku, vouchery je možné zajistit na slevovém portále, nebo využít akčních nabídek přímo v RaceGround jako jsou například HappyHours .

Simulátory u RaceGround nás mile překvapily !! A rozhodně doporučujeme ať už na odreagování nebo tréning nebo to využít jako my na setkání s přáteli ve stylu ONLY FOR FUN.

Tags: No tags