MOTOKARY

Motokáry Hořovice

První jarní teplé dny nás po zimě zavedli na motokárovou trať do Hořovic .

Jde o naši oblíbenou venkovní trať s perfektním povrchem – bezpečně lemovaná pneumatikami s cca. 5m širokou tratí kde není nouze o rychlé pasáže ale najdou se i technické které dají pěkně zabrat i zkušeným jezdcům.horovice

Pokud nejste zrovna na traťi – je možné sedět buď v budově nebo pod altánem atak nás nezastavý ani nepřízeň počasí při které si ovšem můžeme i zajezdit ikdyž trošku více smykem 🙂  .

Motokáry Hořovice nabízí široký sortiment závodního náčiní na traťi s časomírou . V nočních hodinách je možnost jízdy pod umělým osvětlením.

Začněme u těch nejmenších, kde je možno zapůjčit si dvě Dětské motokáry o obsahu 120ccm a maximální rychlostí 25 km/h . Dalším nářadím pro „běžného návštěvníka“ je dvoustovka která už dokáže jet 55km/h a pro začínajícího jezdce je tato motokára tím nejlepším pro pochopení ovládání a možností motokáry .

Navazující variantu je motokára o objemu 270 cm kterou lze zapůjčit pouze po zajetí kvalifikačního času s dvoustovkou . Dá se říci, že tato motokára už je skoro profesionálním náčiním na kterém se dá skvěle zajezdit – rozdíl není pouze v motoru ale například i v použitých pneumatikách . Jako TOP je pro nás motokára HONDA GX o objemu 390ccm se kterou se jen tak v nějaké půjčovně nesetkáte, u této motokáry už se jedná opravdu o závodní stroj který dosahuje rychlosti až 80km/h a je zapůjčován pouze zkušeným jezdcům po dohodě s obsluhou .

Ceny jsou nastaveny příznivě, jako dospělý se v základní káře svezete za 170,- a s licencí  na 270ccm se svezete za 200,- . Profesionální nářadí Honda GX 390 je poté za 290,- za desetiminutové jízdy .
Káry byly vždy před naši jízdou perfektně připraveny a za to dáváme také palec nahoru .

horovice_helmy

O této trati není třeba se dlouze rozepisovat, jak jsem již uvedl jedná se o naši oblíbenou destinaci . Je možné přijet s přáteli, dětmi, rodinou a vždy si přijdete na své .Příjemná obsluha, točené nápoje ale i něco na zub – to vše jsou motokáry Hořovice .

JAKO V PROSTŘENO dáváme 9 z 10 ti bodů .

Natočily jsme pro Vás on-board z jízdy na motokáře 270ccm s naším jezdcem :

A ještě nějaké „poježděni “ 😛 :

Tags: No tags